• İletişim Bilgileri

  • AMBALAJLAMA


    Ambalajlama hizmeti nakliye hizmetlerinde en önemli etken olmakla beraber hizmeti verme aşamasında çok dikkat edilmesi gereken, uzman kişiler tarafından yapılması gereken hizmettir. Nakliye firmamız ambalajlama ve paketleme hizmtini en kaliteli şekilde sunan ve kullandığı malzemeler ile bu hizmeti müşterisinin eşyalarının güvende taşınması aşamasında, profesyonel firmaların başında gelmektedir.

    Ambalakma yapma aşamasında profesyonel yönetici personelimiz buluınmakta ambalajlamanın nasıl yapıldığı konusunda personellerimiz sürekli denetlenmekte, eksik olan yada hata yaptıkları yerde anında müdahale edilerek, sorunsuz nakliye aşamasında büyük avantaj edilmektedir.. Mobilyalarınız, elekteronik eşyalarınız büyük hassasiyet göstrerilerek işinde uzman mobilya ustaları ve elekteronik, sıhhı tesisat ustaları ile demontesi ve montajı yapılmakta, ekiplerimiz tarafından ambalajlanırken numaralandırılarak ambalajlanmakta, kullanılan her ambalaj malzemesi kullanılacak eşyaya göre özenle seçilmektedir.

    Dış yapısı hassas olan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, televizyon, termosifon, dogalgaz sobası, şohben gibi eşyalar taşıma sırasında oluşabilecek aksiliklere göre küçük darbe alsalar dahi iz ve ezilme yaparak kötü görüntü oluşturmaktadırlar. Bu tip eşyalarınızın “ambalaj battaniyesi” ve özel köükler ile sarılarak darbede zarar görmesi engellemekte buda firmamızın müşteri gözünde kalitesini göstermektedir.

    Kristal ve cam eşyalar, porselenler, ziynet eşyaları ve diğer hassas olan eşyalar özel koliler ve ambalajlama malzemeleri ile ambalajlanmakta, değerli eşytalar özel şifreli ve kilitli kasalar ile taşınmakta üzerine bilgilendirme yazsı yazılıp, diğer ev eşyalarından ayrı bir şekilde araca yüklenmekte, sarsıntı yada ani hareketlere karşı kasa içinde devrilme, çarpma ve kaymaya karşı korunmalı bir şekilde yerleştirilmektedir.